oLTi@NeT


Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Hacking

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Tutoriale

Nė Kėtė forum mund tė gjeni dhe tė postoni tutoriale tė ndryshme qė janė nė botėn e hackingut.
7172Sat Jan 30, 2010 4:15 am
Admin Si tė bej folderin e tejdukshėm
Asnjė mesazh i ri

e-books / Libra

Kėtu do tė gjeni dhe postoni libra apo e-books qė tė mė soni tutoriale tė ndryshme
00
Asnjė mesazh i ri

Programe per hack

Hackingu pėrveq se bėhet nė mėnyra tė ndryshme aj mund tė bėhet edhe me anė tė programeve pėr hacking
1632Wed Jan 06, 2010 7:05 am
Admin Per me ja mshel msn ........
Asnjė mesazh i ri

Video Tutoriale

Nė kėtė forum do tė gjeni video tutoriale qė tė mėsoni mė qart tutorialet apo trikat.
00
Asnjė mesazh i ri

Raportoni Hackime

Kėtu raportoni ndonjė email,host(web) etj... qė e keni hackuar.
00
Asnjė mesazh i ri

CC - Credit Card

Nė kėtė do tė gjeni cc-ja tė ndryshme qė postohen nga antarėt e forumit
00
Hacking Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur