oLTi@NeT


Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Tool Box

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Prezantohu

Nė kėtė forum mund tė prezentoheni qė tė njiheni mė mir me njėri tjetrin pėr tė kontaktuar mė mir.
614Sat Dec 27, 2008 1:06 pm
ThE.DiNNo pershendetje
Asnjė mesazh i ri

Pyetje Dhe Kerkesa

Nė kėtė forum mund tė kėrkoni ndonjė gjė apo tė pyetni pėr ndonjė problem ku mund tė ndihmoheni nga antarėt e forumit.
00
Asnjė mesazh i ri

Bisedė e Lirė

Nė kėtė forum mund tė bisedoni me njėri tjetrin si dhe tė luani lojra tė ndryshme nė pėrashtim tė fjalėve banale.
11Sun Sep 07, 2008 9:42 am
diar.zz Kuriozitete
Asnjė mesazh i ri

Sporti

Sporti - Forum shume i nxeht , forum debatesh si dhe kundershtim mendimesh ndermjet antareve te forumit lidhur me ndeshje te ndryshme ose me ngjarje te ndryshme sportive
2222Sat Dec 27, 2008 1:36 pm
ThE.DiNNo Lampard: Na mungon vetėbesimi nė Stamford Bridge
Asnjė mesazh i ri

Mėsohu se si

Nė kėtė forum mund tė mėsoni gjėra tė ndryshme qė janė jasht informatikės dhe pėrdorėn shpesh nė jetėn e pėrditshme.
68Tue Dec 08, 2009 7:04 am
driton-n Ndreq nje kuti prej letre [shpejt]
Asnjė mesazh i ri

VIP

Kėtu do te gjeni te reja nga muzika,aktrimi,moda etj...
3030Sat Dec 27, 2008 1:34 pm
ThE.DiNNo Wilkinson nuk pozon mė nudo
Asnjė mesazh i ri

Reklamo WebFaqen Tuaj

Kėtu reklamoni web faqėn tuaj, por para se tė postoni temėn lexoni rregullat.
22Sun Sep 14, 2008 11:26 am
diar.zz www.khg-crew.ws
Asnjė mesazh i ri

Sondazhe dhe Votime

Nė kėtė forum mund tė votoni dhe tė krijoni sondazhe pėr tema tė ndryshme.
210Thu Jan 14, 2010 3:40 am
besa a po ju pelqen Design i forumit. ?
Asnjė mesazh i ri

Shkolla dhe Mėsimi

Nė kėtė forum do tė diskutojm lidhur me lėndėt mėsimore , do tė qartesojmė shume tema qė ju nuk i keni kuptuar qartė nė shkollė. Ketu kemi degėt e veqanta pėr secilėn nga lėndėt mėsimore .. Gjithashtu kėtu mund tė kėrkoni qė nė tju ndihmojmė rreth detyrave tė juaja shkollore.
00
Tool Box Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur