oLTi@NeT


Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Tjera

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Msn Mesenger

Kėtu mund tė gjeni gjithqka rreth msn-.
1418Sat Dec 27, 2008 1:43 pm
ThE.DiNNo Windows Live Messenger 8.1
Asnjė mesazh i ri

Yahoo

Kėtu mund tė gjeni gjithqka rreth yahoo-s.
22Sat Dec 27, 2008 1:11 pm
ThE.DiNNo Sign Up for Yahoo
Asnjė mesazh i ri

mIRC

Kėtu mund tė gjeni gjithqka rreth mirc-it.
11Sat Dec 27, 2008 10:48 am
ThE.DiNNo Mirc Download
Asnjė mesazh i ri

Skype, AOL, AIM, ICQ

Mundeni te beni biseden mbi keto klientet qe kemi shkruar dhe mundeni te shkruani problemet e juaj qe keni.
55Sat Dec 27, 2008 1:14 pm
ThE.DiNNo Sign Up for AOL Mail
Asnjė mesazh i ri

Exploit's

Ketu do te gjeni Exploits me te Reja ne Scenen e Undergoundit informata dhe Source te Birucave reth gati gjith Temave per Exploit me Date te sakt dhe sqarim per funksionin e ti njeashtu keni edhe mundesi tjera.
00
Asnjė mesazh i ri

Cracks & Serials

Ketu nė kėt Forum mundeni tė beni kėrkesen pėr shum Cracks & Serials tė ndryshem. Por mundeni te gjeni dhe shum Seriale tė shum programeve qė jan postuar nga antaret, klikoni buttonin "Kėrko" para se tė postosh kėtu.
55Sat Dec 27, 2008 11:44 am
ThE.DiNNo ktu kqni licenca er programe te ndryshme
Tjera Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur