oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 »»» Si me ja hek shigjeten e vogel Shortcut-ave «««

Shko poshtė 
AutoriMesazh
diar.zz
Administrator
Administrator
diar.zz

Male Numri i postimeve : 164
Age : 29
Vendii : Vushtrri
Registration date : 05/09/2008

»»» Si me ja hek shigjeten e vogel Shortcut-ave ««« Empty
MesazhTitulli: »»» Si me ja hek shigjeten e vogel Shortcut-ave «««   »»» Si me ja hek shigjeten e vogel Shortcut-ave ««« I_icon_minitimeTue Sep 09, 2008 5:22 am

Shkojm
Start RUN tani skruajm regedit
ne regedit shko
HKEY_CLASSES_ROOT
pasi ta hap kete e lyp fajllin me emer
lnkfile
e hap ket fajll edhe ne anen e djatht shkon e fshin
fajllin me emer "IsSHortcut"
pastaj e lyp fajllin me emer piffile ne te njejten direktori
shko edhe aty e fshin fajllin me emer "IsSHortcut"
dhe pas ristartimit te PC-s do te hiqen shigjetat e vogla SHORCUT qe gjinden
ne Desktop permbi programe..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://olti-net.tk/
 
»»» Si me ja hek shigjeten e vogel Shortcut-ave «««
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Hacking :: Tutoriale-
Kėrce tek: