oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 »»» Krijo fikje automatike te PC-se (pa asnje program) «««

Shko poshtė 
AutoriMesazh
diar.zz
Administrator
Administrator
diar.zz

Male Numri i postimeve : 164
Age : 29
Vendii : Vushtrri
Registration date : 05/09/2008

»»» Krijo fikje automatike te PC-se (pa asnje program) ««« Empty
MesazhTitulli: »»» Krijo fikje automatike te PC-se (pa asnje program) «««   »»» Krijo fikje automatike te PC-se (pa asnje program) ««« I_icon_minitimeTue Sep 09, 2008 5:24 am

Ne qoftese keni nevoje qe kopjuteri te fiket automatikisht pas nje kohe te caktuar atehere shkojme ne :

START>RUN> dhe shkruajme :

shutdown -s -t 20 - ne kete rast kopjuteri fiket pas 20 sekondave
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://olti-net.tk/
 
»»» Krijo fikje automatike te PC-se (pa asnje program) «««
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Hacking :: Tutoriale-
Kėrce tek: