oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 »» Si tė ndrojmė emrin e Recycle Bin-it «««

Shko poshtė 
AutoriMesazh
diar.zz
Administrator
Administrator
diar.zz

Male Numri i postimeve : 164
Age : 29
Vendii : Vushtrri
Registration date : 05/09/2008

»» Si tė ndrojmė emrin e Recycle Bin-it ««« Empty
MesazhTitulli: »» Si tė ndrojmė emrin e Recycle Bin-it «««   »» Si tė ndrojmė emrin e Recycle Bin-it ««« I_icon_minitimeTue Sep 09, 2008 5:24 am

1. Shkojmė Start / Run
2. E shkruajmė regedit dhe e shtypim ok.
3. Pastaj e qelim kėt folder HKEY_CLASSES_ROOT
4. Dhe hym nė kėt folder CLSID
5. Pastaj e gjejmė kėt folder {645FF040-5081-101B-9F08-00AA002F954E}
6. Dhe e qelim kėt folder ShellFolder
7. Dhe e shkojmė nė "Attributes" data value prej "40 01 00 20" e shkruajm "50 01 00 20". dhe e bojme ok pastaj prap shkojm nė "CallForAttributes" aj osht 4 po ju e boni numrin 0 dhe e shtypim ok dhe kshtu muni ta ndroni emrin e Recycle Bin -binit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://olti-net.tk/
 
»» Si tė ndrojmė emrin e Recycle Bin-it «««
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Hacking :: Tutoriale-
Kėrce tek: