oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 »»» Si ta unfreezum imellin nese dikush na ben freeze «««

Shko poshtė 
AutoriMesazh
diar.zz
Administrator
Administrator
diar.zz

Male Numri i postimeve : 164
Age : 29
Vendii : Vushtrri
Registration date : 05/09/2008

»»» Si ta unfreezum imellin nese dikush na ben freeze ««« Empty
MesazhTitulli: »»» Si ta unfreezum imellin nese dikush na ben freeze «««   »»» Si ta unfreezum imellin nese dikush na ben freeze ««« I_icon_minitimeTue Sep 09, 2008 5:26 am

Vlen te theksohet se kjo gje ndodh vetem me Internet Explorer,
ndersa me Firefox nuk eshte e mundur.

Per te deaktivizuar kete problem, ndiqni keto hapa:

Tek Internet Explorer => Tools => Internet Options => Security Tab => selekto ikonen e globit Internet, dhe shtyp butonin Custom Level. Do te hapet nje dritare, shko nga fundi i dritares aty ku thote: Scripting dhe tek opcioni: "Allow Paste Operations via Script" zgjidh "disable". Ne fund jepi OK dhe mbaroi puna.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://olti-net.tk/
 
»»» Si ta unfreezum imellin nese dikush na ben freeze «««
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Hacking :: Tutoriale-
Kėrce tek: