oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Si te ndryshojme ikonen e USB

Shko poshtė 
AutoriMesazh
diar.zz
Administrator
Administrator
diar.zz

Male Numri i postimeve : 164
Age : 29
Vendii : Vushtrri
Registration date : 05/09/2008

Si te ndryshojme ikonen e USB Empty
MesazhTitulli: Si te ndryshojme ikonen e USB   Si te ndryshojme ikonen e USB I_icon_minitimeTue Sep 09, 2008 5:36 am

ne fillim fusim usb ne pc
e hapim dhe ne te krijojme nje teks dokument ku shkruajme

[AUTORUN]
icon=icon.ico

kete e ruajme me emer dhe format si me poshte

Autorun.inf

tani zgjidhni nje ikon dhe kopjojeni ne USB
emrin duhet ta kete icon.ico

Tani Hiqni USB dhe vendoseni perseri ne Kopjuter
Ikona eshte ndryshuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://olti-net.tk/
 
Si te ndryshojme ikonen e USB
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Hacking :: Tutoriale-
Kėrce tek: