oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Si mundeni me rikthy PC tuaj nje Muaj Mbrapa !!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
diar.zz
Administrator
Administrator
diar.zz

Male Numri i postimeve : 164
Age : 29
Vendii : Vushtrri
Registration date : 05/09/2008

Si mundeni me rikthy PC tuaj nje Muaj Mbrapa !! Empty
MesazhTitulli: Si mundeni me rikthy PC tuaj nje Muaj Mbrapa !!   Si mundeni me rikthy PC tuaj nje Muaj Mbrapa !! I_icon_minitimeWed Sep 10, 2008 5:51 am

Si mundeni me rikthy PC tuaj nje Muaj Mbrapa !!
Per me kthy PC tuaj nje muaj mbrapa apo me shume se nje muaj duhet me ane te kesaj metode
start>programs>accessories>system tools> system restore
pasi te klikoni system restore ju hapet nje faqe dhe pastaj klikon next tani me ane te ketyre shenjave >< e kqyre se ne qfar kohe mundesh me rikthy pc-n
por me sa e dij une pc mundesh me rikthy deri ne ate dat kur e ki formatizu mas mrami deri ne atev dat mundesh me rikthy.

Edhe dicka deshta me shtu nese e keni bere Turn off System Restore on all drives,qe eshte ne Properties te My Computer-it dhe System Restore, ateher nuk mundesh me rikthy pc-n .

Edhe dicka nuk jap pergjegjesi nese ju prishet dicka ok

Kaloni Mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://olti-net.tk/
 
Si mundeni me rikthy PC tuaj nje Muaj Mbrapa !!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Hacking :: Tutoriale-
Kėrce tek: