oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Si Ta Shpejtoj Hardiskun

Shko poshtė 
AutoriMesazh
diar.zz
Administrator
Administrator
diar.zz

Male Numri i postimeve : 164
Age : 29
Vendii : Vushtrri
Registration date : 05/09/2008

Si Ta Shpejtoj Hardiskun Empty
MesazhTitulli: Si Ta Shpejtoj Hardiskun   Si Ta Shpejtoj Hardiskun I_icon_minitimeWed Sep 10, 2008 5:51 am

Si ta shpejtomi hard diskun

Si me shpejtu hard diskin (Punon 100%)

hin run - > sysedit.exe pastaj e shihni dritaren me emer ( c:/windows/system.ini

aty e shihni shifren [386enh]
nder kit shifer e krijoni ni rresht ri edhe e shkruni kto ( Irq14=4096 )

klikoni tona aty nalt File -> Save dilni krejt

restarto pc dhe e sheh dukshem qi punon ma mire pc dhe ma shpejt

e kam testu vet pom ban ma mir vetem kujdes!!! met mira.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://olti-net.tk/
 
Si Ta Shpejtoj Hardiskun
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Hacking :: Tutoriale-
Kėrce tek: