oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Si te shkruajm me maus

Shko poshtė 
AutoriMesazh
diar.zz
Administrator
Administrator
diar.zz

Male Numri i postimeve : 164
Age : 29
Vendii : Vushtrri
Registration date : 05/09/2008

Si te shkruajm me maus Empty
MesazhTitulli: Si te shkruajm me maus   Si te shkruajm me maus I_icon_minitimeWed Sep 10, 2008 5:52 am

Se pari hyjm ne start>Accessories>Accessibility>On-Screen Keyboard pastaj ju del tastiera dhe mudneni me shkru me maus tung shpresoj se jom kan i kjart
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://olti-net.tk/
 
Si te shkruajm me maus
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Hacking :: Tutoriale-
Kėrce tek: