oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Si Me Kriju Secret Folder

Shko poshtė 
AutoriMesazh
diar.zz
Administrator
Administrator
diar.zz

Male Numri i postimeve : 164
Age : 29
Vendii : Vushtrri
Registration date : 05/09/2008

Si Me Kriju Secret Folder Empty
MesazhTitulli: Si Me Kriju Secret Folder   Si Me Kriju Secret Folder I_icon_minitimeWed Sep 10, 2008 5:57 am

se pari e deaktivizoni ALIGN TO GRID dhe Auto Arrange
tash krijoni nje folder te ri dhe vendonje emrin Secret klikoni me tastin e djatht te folderi dhe klikoni properties zgjidhnja opcionin Costumize dhe ne fund ka nje suste Change Icon
pra e shtypni kete sust dhe u hapet dritarja per te zgjedhur ikonin e folderit. Ketu do te ju hapen shume ikona por ka edhe 3 ikona qe jan te padukshme. te kompjuteri jem jan ne rendin e 13. e zgjidhni njeren prej ketyre dhe shtypni Ok ne te dy dritaret.
Tash e levizni folderin ne pjesen e poshtme te desktop-it
dhe e levizni ashtu qe me taskbarin tja fshehni emrin
dhe ja ku e keni folderin e juaj sekret
menyr e leht per ta selektuar eshte qe te selektoni gjith pjesen ku perafersisht eshte folderi dhe e shtypni ENTER
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://olti-net.tk/
 
Si Me Kriju Secret Folder
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Hacking :: Tutoriale-
Kėrce tek: