oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Gjej tekste kengesh ne google

Shko poshtė 
AutoriMesazh
diar.zz
Administrator
Administrator
diar.zz

Male Numri i postimeve : 164
Age : 29
Vendii : Vushtrri
Registration date : 05/09/2008

Gjej tekste kengesh ne google Empty
MesazhTitulli: Gjej tekste kengesh ne google   Gjej tekste kengesh ne google I_icon_minitimeWed Sep 10, 2008 7:23 am

Kjo eshte menyra me e mire dhe me e thjeshta per te gjetu tekste kengesh ne google.com (Zakonisht gjen vetem tekste te huaja)

1. Shkruaj emrin e kenges
2. Hapersire (Space)
3. shkruaj fjalen lyrics
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://olti-net.tk/
 
Gjej tekste kengesh ne google
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Hacking :: Tutoriale-
Kėrce tek: