oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Si ta bllokoni "Add or remove programs"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
diar.zz
Administrator
Administrator
diar.zz

Male Numri i postimeve : 164
Age : 29
Vendii : Vushtrri
Registration date : 05/09/2008

Si ta bllokoni "Add or remove programs" Empty
MesazhTitulli: Si ta bllokoni "Add or remove programs"   Si ta bllokoni "Add or remove programs" I_icon_minitimeWed Sep 10, 2008 7:24 am

Nese doni ta restriktoni "Add or remove programs" veproni keshtu :

1. Hap nje "text document"

2. Vendos kete text:
Windows Registry Editor Version 5.00
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Policies\Uninstall]
"NoAddRemovePrograms"=dword:00000001

3. Ruaje me qfardo emri por me prapashtesen "reg" , psh. blloko.reg, pastaj klikon ne file per ta ekzekutuar komanden.

Per ta debllokuar shkon sipas procedures se njejte por aty ku shkruan dword:00000001 ja ndryshon vleren dword:00000000 dhe e ruan me nje emer si psh. deblloko.reg.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://olti-net.tk/
 
Si ta bllokoni "Add or remove programs"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Hacking :: Tutoriale-
Kėrce tek: