oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 me pastru USB kur e ka ni virus

Shko poshtė 
AutoriMesazh
diar.zz
Administrator
Administrator
diar.zz

Male Numri i postimeve : 164
Age : 29
Vendii : Vushtrri
Registration date : 05/09/2008

me pastru USB kur e ka ni virus Empty
MesazhTitulli: me pastru USB kur e ka ni virus   me pastru USB kur e ka ni virus I_icon_minitimeWed Sep 10, 2008 7:34 am

Ju ka ndoshur ndonje her qe kur doni me hap ni USB ka ndodh qe ne vend te OPEN edhe EXPLORER jon dal shkronja arabish edhe kshtu qe nuk bon mo me hap nje nje meny shum e mir se si te punoni edhe nese nuk mund ta heqni atė virus:

START>RUN dhe ne run shenoni F:/ shtypni ENTER dhe USB-ja do te hapet si mos te kishte virus
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://olti-net.tk/
 
me pastru USB kur e ka ni virus
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Hacking :: Tutoriale-
Kėrce tek: