oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Hape PC-ne ne NET CAFFE pa caffe station!!!!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
diar.zz
Administrator
Administrator
diar.zz

Male Numri i postimeve : 164
Age : 29
Vendii : Vushtrri
Registration date : 05/09/2008

Hape PC-ne ne NET CAFFE pa caffe station!!!!!! Empty
MesazhTitulli: Hape PC-ne ne NET CAFFE pa caffe station!!!!!!   Hape PC-ne ne NET CAFFE pa caffe station!!!!!! I_icon_minitimeMon Sep 08, 2008 4:55 am

Shko ne ndonje net caffe edhe kshyre ndonje PC cili te doket,tane shko dhe kliko:
CTRL,SHIFT,ENTER maje te klikume dhe pasi qe ta majsh nja 2 a 3 min restaroje PC nja 2 a 3 X edhe ma Pc nuk e lexon qe ka CAFFE STATION edhe lirisht muni me hy,une per veti e kam perdor ma heret edhe me ka funsionu,por ju kisha preferu ma shum naten me perdor,se diten ju marrin vesh.Admina dhe Mod nese kam gabu per vendin ku kam postu lirisht mund ta fshini ose ta mbartni temen,se per mu edhe kjo eshte naj lloj Hacku.Ky vendim le tju jet juve.Klmmmm Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://olti-net.tk/
 
Hape PC-ne ne NET CAFFE pa caffe station!!!!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Tool Box :: Mėsohu se si-
Kėrce tek: