oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 G.Bush hid the facts

Shko poshtė 
AutoriMesazh
diar.zz
Administrator
Administrator
diar.zz

Male Numri i postimeve : 164
Age : 29
Vendii : Vushtrri
Registration date : 05/09/2008

G.Bush  hid the facts Empty
MesazhTitulli: G.Bush hid the facts   G.Bush  hid the facts I_icon_minitimeWed Sep 10, 2008 7:38 am

1. Hapne Notepad-in ( start - run - notepad )
2. Shkruajeni " Bush hid the facts " (pa thojza) qe do te thote "Bush i fshehu faktet"
3. Ruaje me emrin sipas deshires
4. Hape dhe shiko rezultatet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://olti-net.tk/
 
G.Bush hid the facts
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Hacking :: Tutoriale-
Kėrce tek: