oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Counter Strike: Source DIRECT LINK

Shko poshtė 
AutoriMesazh
diar.zz
Administrator
Administrator
diar.zz

Male Numri i postimeve : 164
Age : 29
Vendii : Vushtrri
Registration date : 05/09/2008

Counter Strike: Source DIRECT LINK Empty
MesazhTitulli: Counter Strike: Source DIRECT LINK   Counter Strike: Source DIRECT LINK I_icon_minitimeThu Sep 11, 2008 4:43 am

Kjo sipas te gjitha gjasave eshte loja me e re CS

dhe ketu e keni versionin STANDALONE

LINK DIREKT

SHKARKO
Madhesia 547.70Mb
Mundesia e Shkarkimit deri ne 14-27 Kb/s


Ja ku i keni edhe lidhjet tjera nga RapidSHare
Links:
rapidshare.com/files/78800230....R_U.part1.rar
rapidshare.com/files/78815940....R_U.part2.rar
rapidshare.com/files/78831240....R_U.part3.rar
rapidshare.com/files/78845895....R_U.part4.rar
rapidshare.com/files/78860689....R_U.part5.rar
rapidshare.com/files/78867571....R_U.part6.rar
Pass: freshdl.net

Mos harroni ky version eshte STANDALONE dhe ju nuk keni nevoj qe te posedoni STEAM per te luajtur kete loj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://olti-net.tk/
 
Counter Strike: Source DIRECT LINK
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Warez :: Lojra (Games) :: Counter Strike-
Kėrce tek: