oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Cili nga keto programe operative preferoni

Shko poshtė 
AutoriMesazh
diar.zz
Administrator
Administrator
diar.zz

Male Numri i postimeve : 164
Age : 29
Vendii : Vushtrri
Registration date : 05/09/2008

Cili nga keto programe operative preferoni Empty
MesazhTitulli: Cili nga keto programe operative preferoni   Cili nga keto programe operative preferoni I_icon_minitimeSun Sep 14, 2008 12:00 pm

1.Microsoft Windows
2.Mac OS X
3.Linux
4.Solaris
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://olti-net.tk/
FreshmaN.
Super Moderator
Super Moderator
FreshmaN.

Numri i postimeve : 11
Registration date : 07/09/2008

Cili nga keto programe operative preferoni Empty
MesazhTitulli: Re: Cili nga keto programe operative preferoni   Cili nga keto programe operative preferoni I_icon_minitimeThu Nov 20, 2008 9:31 am

Linux ma i mir eshte a un e kom Microsoft Windows Smile

Per menimin Tem santa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ThE.DiNNo
Anėtar 20%
Anėtar 20%


Numri i postimeve : 171
Vendii : N'PC
Registration date : 27/12/2008

Cili nga keto programe operative preferoni Empty
MesazhTitulli: Re: Cili nga keto programe operative preferoni   Cili nga keto programe operative preferoni I_icon_minitimeSat Dec 27, 2008 1:02 pm

Microsoft Windows
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Cili nga keto programe operative preferoni Empty
MesazhTitulli: Re: Cili nga keto programe operative preferoni   Cili nga keto programe operative preferoni I_icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cili nga keto programe operative preferoni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Tool Box :: Sondazhe dhe Votime-
Kėrce tek: