oLTi@NeT

Mir Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Msn prishet

Shko posht 
AutoriMesazh
ThE.DiNNo
Antar 20%
Antar 20%


Numri i postimeve : 171
Vendii : N'PC
Registration date : 27/12/2008

Msn prishet Empty
MesazhTitulli: Msn prishet   Msn prishet I_icon_minitimeSat Dec 27, 2008 10:43 am

Ket kod.Ja bojm copy edhe en under niknejm ja bosm past , brenda 2-3sec msn prishet.

na_ayma߱a DZOᗱ᧱r +N L

Ne Qofte Se Dikush Va Ka Bo Kete Veproni Kshtu:


shkoni START/RUN shenoni %appdata% microsoft/msn messenger
dhe fshini te gjitha delete dhe pastaj ndreqet
Mbrapsht n krye Shko posht
 
Msn prishet
Mbrapsht n krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi
oLTi@NeT  :: Tjera :: Msn Mesenger-
Krce tek: