oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Dacourt: Planifikoj tė largohem nga Inter

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ThE.DiNNo
Anėtar 20%
Anėtar 20%


Numri i postimeve : 171
Vendii : N'PC
Registration date : 27/12/2008

Dacourt: Planifikoj tė largohem nga Inter Empty
MesazhTitulli: Dacourt: Planifikoj tė largohem nga Inter   Dacourt: Planifikoj tė largohem nga Inter I_icon_minitimeSat Dec 27, 2008 12:12 pm

Olivier Dacourt dėshiron tė largohet nga Interi pasi nuk ka
arritur ta fitojė besimin e trajnerit Jose Mourinho pėr aftėsitė e tij.
“Planifikoj
tė largohem nga Inter. Kam disa oferta nė Itali dhe Angli dhe do t’i
shqyrtoj. Unė dėshiroj tė luaj dhe kėtė gjė nuk e kam tek Inter”.

“Unė nuk luaj sepse trajneri ka vendosur ashtu. Unė nuk kam asnjė
raport me Mourinhon. Unė kam isha lojtar i ekipit bazė para ardhjes sė
tij”.

“Ai ka vendosur kėshtu dhe unė nuk mund tė bėj asgjė pėr tė ndryshuar
diēka, pėrveēse ta pranoj vendimin tij dhe tė vazhdoj nė njė skuadėr
tjetėr”, ka thėnė francezi 34-vjeēar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dacourt: Planifikoj tė largohem nga Inter
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Tool Box :: Sporti-
Kėrce tek: