oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Lotito: Zarate dhe Pandev nuk janė nė shitje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ThE.DiNNo
Anėtar 20%
Anėtar 20%


Numri i postimeve : 171
Vendii : N'PC
Registration date : 27/12/2008

Lotito: Zarate dhe Pandev nuk janė nė shitje Empty
MesazhTitulli: Lotito: Zarate dhe Pandev nuk janė nė shitje   Lotito: Zarate dhe Pandev nuk janė nė shitje I_icon_minitimeSat Dec 27, 2008 12:13 pm

Presidenti i Lazios, Claudio Lotito, ka thėnė se dy lojtarėt
kryesorė tė Biancocelestėve, Goran Pandev dhe Mauro Zarate, nuk do tė
largohen nga skuadra nė afatin kalimtar tė janarit.
“Zarate
ka kontratė me neve dhe ne do ta blejmė atė nga Al-Sadd. Tashmė kemi
arritur njė marrėveshje me tė pėr tė qėndruar me neve”.

“Pandevit do t’ia zgjatim kontratėn, kėshtu qė nuk do tė ketė asnjė problem”.

“Nuk e di pse tė gjithė vazhdimisht bėjnė pyetje tė gabuara, ata dy do
tė qėndrojnė nė Olimpico”, ka pėrfunduar presidenti Lotito
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Lotito: Zarate dhe Pandev nuk janė nė shitje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Tool Box :: Sporti-
Kėrce tek: