oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Mourinho: Ky Inter ėshtė si Chelsea im

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ThE.DiNNo
Anėtar 20%
Anėtar 20%


Numri i postimeve : 171
Vendii : N'PC
Registration date : 27/12/2008

Mourinho: Ky Inter ėshtė si Chelsea im Empty
MesazhTitulli: Mourinho: Ky Inter ėshtė si Chelsea im   Mourinho: Ky Inter ėshtė si Chelsea im I_icon_minitimeSat Dec 27, 2008 12:13 pm

Trajneri i Interit, Jose Mourinho, beson se skuadra aktuale e
tij ėshtė e ngjashme me Chelsean gjatė sezonit 2004/05, kur ai e
drejtonte.
“Interi im ėshtė pothuajse i ngjashėm me Chelsean e sezonit 2004/05, njė makinė fituese”.

“Dėshiroj ta bėj kėtė skuadėr njėrėn nga mė tė mirat dhe jam i lumtur pėr punėn qė e kemi bėrė deri mė tani’.

“Kam lojtarė aq tė fuqishėm nė ekip, saqė mund tė shkoj kudo, nė ēdo
garė dhe ta fitoj secilėn skuadėr”, ka thėnė Mourinho pėr Inter Channel.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Mourinho: Ky Inter ėshtė si Chelsea im
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Tool Box :: Sporti-
Kėrce tek: