oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Ancelotti: Jemi mė tė mirė se Interi dhe Juventusi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ThE.DiNNo
Anėtar 20%
Anėtar 20%


Numri i postimeve : 171
Vendii : N'PC
Registration date : 27/12/2008

Ancelotti: Jemi mė tė mirė se Interi dhe Juventusi Empty
MesazhTitulli: Ancelotti: Jemi mė tė mirė se Interi dhe Juventusi   Ancelotti: Jemi mė tė mirė se Interi dhe Juventusi I_icon_minitimeSat Dec 27, 2008 12:14 pm

Menaxheri i Milanit, Carlo Ancelotti, thotė se Milani ka njė pėrbėrje mė kualitative se Interi dhe se Juventusi.Edhe
pse Milani ėshtė mjaft i kritikuar pėr paraqitjet e veta dhe ngecjen e
madhe ndaj Interit, Ancelotti mendon se ekipi i tij ka mė shumė
futbollistė kualitativ dhe potencial pėr tė qenė mė i mirė se Interi
dhe Juventusi.

“Milani ka numėr tė madh tė futbollistėve kualitativ dhe mund tė luajmė
futboll mė tė mirė, derisa Interi dhe Juventusi kanė karakteristika tė
tjera”, ka thėnė Ancelotti.

“Dy ekipet tjera janė tė fuqishme dhe kanė qėndrueshmėri, por kur vjen
puna tek kualiteti ne kemi potencial tė jemi mė tė mirė”, ka shtuar
trajneri italian.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ancelotti: Jemi mė tė mirė se Interi dhe Juventusi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Tool Box :: Sporti-
Kėrce tek: