oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Keane: Do tė shėnoj edhe shumė gola

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ThE.DiNNo
Anėtar 20%
Anėtar 20%


Numri i postimeve : 171
Vendii : N'PC
Registration date : 27/12/2008

Keane: Do tė shėnoj edhe shumė gola Empty
MesazhTitulli: Keane: Do tė shėnoj edhe shumė gola   Keane: Do tė shėnoj edhe shumė gola I_icon_minitimeSat Dec 27, 2008 12:14 pm

Robbie Keane ėshtė i kėnaqur nga forma e tij dhe thotė se mund tė presim edhe shumė gola tė tjerė nga ai.Keane,
i cili pati shumė kritika negative pėr formėn e tij dhe numrin e paktė
tė golave, me dy golat e djeshėm ishte mė meritori pėr fitoren e
Liverpoolit ndaj Boltonit.

“Nuk duhet tė shqetėsohemi pėr tė tjerėt, duhet tė koncentrohemi nė
lojėn tonė. Djelmoshat luajtėn shkėlqyeshėm. Nuk mbaj mend nėse Boltoni
dėrgoi ndonjė goditje nė drejtim tė golit tonė”, ka thėnė Keane.

“Nėse vazhdoj tė luaj dhe ta bėj kėtė mirė, e di se do tė arrij edhe
gola. Nuk duhet tė shqetėsohem se ēfarė thonė njerėzit. Duhet tė jeni
mjaft tė fuqishėm t’i duroni kritikat tė cilat arrijnė”, ka shtuar
irlandezi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Keane: Do tė shėnoj edhe shumė gola
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Tool Box :: Sporti-
Kėrce tek: