oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Moratti: Kam besim tek Adriano

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ThE.DiNNo
Anėtar 20%
Anėtar 20%


Numri i postimeve : 171
Vendii : N'PC
Registration date : 27/12/2008

Moratti: Kam besim tek Adriano Empty
MesazhTitulli: Moratti: Kam besim tek Adriano   Moratti: Kam besim tek Adriano I_icon_minitimeSat Dec 27, 2008 12:16 pm

Presidenti i Interit, Massimo Moratti, thotė se ai ėshtė i
gatshėm ta mirėpresė Adrianon kur ai do tė rikthehet nga pushimi qė
kalon nė Brazil.
“Raporti i cili mė lidh me Adrianon bazohet
nė besim. Unė, si edhe lojtarėt tjerė, kemi respekt pėr tė dhe e dimė
se ai mund tė rikthehet nė mėnyrėn mė tė mirė”, ka thėnė Moratti.

“Por ai duhet tė ketė besim nė ne dhe nė trajnerin dhe duhet gjithmonė
tė jetė nė gjendje tė tregojė profesionalizėm tė lartė. Jam i bindur
se, nėse ai dėshiron, ai mund tė rikthehet dhe tė bėhet njė kampion i
madh kėtu. Mė vjen keq qė e shoh kėshtu”, ka shtuar presidenti i
nerazurėve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Moratti: Kam besim tek Adriano
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Tool Box :: Sporti-
Kėrce tek: