oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Milan: Nuk jemi tė interesuar pėr Cannavaron

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ThE.DiNNo
Anėtar 20%
Anėtar 20%


Numri i postimeve : 171
Vendii : N'PC
Registration date : 27/12/2008

Milan: Nuk jemi tė interesuar pėr Cannavaron Empty
MesazhTitulli: Milan: Nuk jemi tė interesuar pėr Cannavaron   Milan: Nuk jemi tė interesuar pėr Cannavaron I_icon_minitimeSat Dec 27, 2008 12:16 pm

Zėvendėspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, ka mohuar
spekulimet kinse Rossonerėt dėshirojnė ta transferojnė nė janar
mbrojtėsin italian tė Real Madridit, Fabio Cannavaro.

mesjave “Corriere dello Sport” kishte shkruar se madrilenėt nuk
dėshirojnė t’ia vazhdojnė kontratėn Cannavaros (e cila pėrfundon nė
verė), ndėrsa Milani ėshtė i gatshėm tė ndėrhyjė qė nė janar pėr ta
transferuar atė nė San Siro.

“Cannavaro nė janar? Nuk ka asgjė tė vėrtetė nė kėto spekulime. Ne
tashmė kemi arritur marrėveshje me njė qendėrmbrojtės, i cili do tė na
bashkėngjitet nė korrik, dhe ai ėshtė Thiago Silva”.

“Ne jemi duke kėrkuar njė mbrojtės krahu ose njė mesfushorė defanziv,
por nuk ėshtė e vėrtetė qė e dėshirojmė Cannavaron. Nėse nuk mund tė
gjejmė njė tė tillė, atėherė do tė vazhdojmė me kėta lojtarė qė kemi”,
ka pėrfunduar Galliani.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Milan: Nuk jemi tė interesuar pėr Cannavaron
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Tool Box :: Sporti-
Kėrce tek: