oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Njėmbėdhjetėshi mė i mirė deri mė tani nė Serie A

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ThE.DiNNo
Anėtar 20%
Anėtar 20%


Numri i postimeve : 171
Vendii : N'PC
Registration date : 27/12/2008

Njėmbėdhjetėshi mė i mirė deri mė tani nė Serie A Empty
MesazhTitulli: Njėmbėdhjetėshi mė i mirė deri mė tani nė Serie A   Njėmbėdhjetėshi mė i mirė deri mė tani nė Serie A I_icon_minitimeSat Dec 27, 2008 12:22 pm

Vikendin qė shkoi u zhvillua java e fundit pėr vitin 2008 e
sezonit 2008/2009 nė Serie A. Interi kryeson nė tabele, i ndjekur nga
Juventus dhe Milan, me diferencė prej gjashtė dhe nėntė pikėsh,
respektivisht. Ekspertėt italianė kanė dhėnė formacionin mė tė mirė pėr
kėtė pjesė tė sezonit qė pėrfundoi.
Formacioni 4-3-3:

Portier: Sebastien Frey (Fiorentina)

Mbrojtės: Douglas Maicon (Inter), Ivan Cordoba (Inter), Giorgio Chiellini (Juventus), Marek Jankulovski (Milan)

Mesfushorė: Walter Gargano (Napoli), Esteban Cambiasso (Inter), Momo Sissoko (Juventus)

Sulmues: Zlatan Ibrahimovic (Inter), Amauri (Juventus), Diego Milito (Genoa)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Njėmbėdhjetėshi mė i mirė deri mė tani nė Serie A
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Tool Box :: Sporti-
Kėrce tek: