oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Simpson dhe Wentz nxjerrin fotot e foshnjės nė internet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ThE.DiNNo
Anėtar 20%
Anėtar 20%


Numri i postimeve : 171
Vendii : N'PC
Registration date : 27/12/2008

Simpson dhe Wentz nxjerrin fotot e foshnjės nė internet Empty
MesazhTitulli: Simpson dhe Wentz nxjerrin fotot e foshnjės nė internet   Simpson dhe Wentz nxjerrin fotot e foshnjės nė internet I_icon_minitimeSat Dec 27, 2008 1:19 pm

Ashlee Simpson-Wentz dhe burri i saj, rokeri Pete Wentz, i kanė
publikuar fotografitė e para tė foshnjės sė tyre, duke preferuar
internetin para revistave.
Prindėrve tė rinj iu ishin ofruar
shumė para nė fillim tė kėtij muaji qė t’i shesin fotografitė e
foshnjės sė tyre Bronx Mowgli, mirėpo ata vendosėn qė tė mos i bėjnė
publike fotografitė e fėmijės sė tyre.

“Urime festat tė gjithė miqve tanė! Me dashuri nga Pete, Ashlee dhe Bronx”, shkruan sė bashku me fotografitė e publikuara.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Simpson dhe Wentz nxjerrin fotot e foshnjės nė internet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Tool Box :: VIP-
Kėrce tek: