oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Fejohet Gisele Bundchen?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ThE.DiNNo
Anėtar 20%
Anėtar 20%


Numri i postimeve : 171
Vendii : N'PC
Registration date : 27/12/2008

Fejohet Gisele Bundchen? Empty
MesazhTitulli: Fejohet Gisele Bundchen?   Fejohet Gisele Bundchen? I_icon_minitimeSat Dec 27, 2008 1:21 pm

Supermodelja Gisele Bundchen ėshtė fejuar me tė dashurin e saj, yllin e sportit Tom Brady, bėjnė tė ditur raportet e fundit.Bukuroshja braziliane i ka thėnė “Po” propozimit tė Bradyt nė njė anije private me tė cilėn udhėtonin dyshja.

Bunchen dhe Brady janė nė lidhje qė nga viti 2006, kur ky i fundit u
nda nga aktorja Bridget Moynahan, me tė cilėn ka edhe njė djalė
16-muajsh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Fejohet Gisele Bundchen?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Tool Box :: VIP-
Kėrce tek: