oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Foxx: Vajza ime nuk ka tė drejtė tė del me djem

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ThE.DiNNo
Anėtar 20%
Anėtar 20%


Numri i postimeve : 171
Vendii : N'PC
Registration date : 27/12/2008

Foxx: Vajza ime nuk ka tė drejtė tė del me djem Empty
MesazhTitulli: Foxx: Vajza ime nuk ka tė drejtė tė del me djem   Foxx: Vajza ime nuk ka tė drejtė tė del me djem I_icon_minitimeSat Dec 27, 2008 1:26 pm

Aktori Jamie Foxx ka zbuluar se ai ia ka ndaluar vajzės sė tij 14-vjeēare tė del me meshkuj, bėn tė ditur Contact Music.Ylli
i filmit “Dreamgirls”, ka thėnė se ai e ka marrė vendimin pasi vajza e
tij Corinne ishte keqkuptuar kur sė fundi herė kishte dalė me babanė e
saj.

“Dilja nga restoranti me tė dhe mendoj se paparaci nuk e dinte se kush
ishte ajo dhe njė ditė mė pas gazeta shkruante, ‘Foxx me njė vajzė tė
re tė nxehtė’. Kjo tė mbyt, pasi ajo ėshtė aq e rritur, por ėshtė vetėm
14-vjeēare”, ka thėnė aktori.

“Ajo nuk do tė del me djem derisa tė martohet. Ajo ėshtė aq e bukur, ėshtė njė metėr e gjysmė e lartė”, ka shtuar Foxx.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Foxx: Vajza ime nuk ka tė drejtė tė del me djem
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Tool Box :: VIP-
Kėrce tek: