oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Tom Cruise romantik

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ThE.DiNNo
Anėtar 20%
Anėtar 20%


Numri i postimeve : 171
Vendii : N'PC
Registration date : 27/12/2008

Tom Cruise romantik Empty
MesazhTitulli: Tom Cruise romantik   Tom Cruise romantik I_icon_minitimeSat Dec 27, 2008 1:28 pm

Aktori Tom Cruise, i cili ёshtё i martuar me aktoren Katie Holmes, thotė se ai ёshtё njё tip romantik i pashpresё.Ylli
i filmit “Top Gun”, i cili ka qenё i martuar me aktoren Nicole Kidman,
thotė se ёshtё shumё e rёndёsishme “ta njihni zonjėn tuaj”.

“Mё pёlqen romantizmi, andaj jam i dhёnё shumё pas tij. Duhet t’i dini
gjёrat e duhura dhe t’i kushtoni kujdes gjatё vitit dhe ta njihni
zonjėn tuaj, tё dini ēfarė lulesh ajo pėlqen dhe t’ia dėrgoni nё kohёn
e duhur. Gjithēka ёshtё tek koha”, ka thёnё aktori.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Tom Cruise romantik
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Tool Box :: VIP-
Kėrce tek: