oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Cruise dėshton tė luajė rolin e Babadimrit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ThE.DiNNo
Anėtar 20%
Anėtar 20%


Numri i postimeve : 171
Vendii : N'PC
Registration date : 27/12/2008

Cruise dėshton tė luajė rolin e Babadimrit Empty
MesazhTitulli: Cruise dėshton tė luajė rolin e Babadimrit   Cruise dėshton tė luajė rolin e Babadimrit I_icon_minitimeSat Dec 27, 2008 1:31 pm

Tentimi i Tom Cruise pėr tė luajtur rolin e Babadimrit pėr tre
fėmijėt e tij, ka dėshtuar nė mėnyrė tė tmerrshme, pasi ata kanė
kuptuar se ishte mu ai qė fshihej prapa maskės.
Aktori
kishte siguruar njė veshje tė Babadimrit pėr tė argėtuar fėmijėt e tij
tė adoptuar, Isabella, 16-vjeēare, dhe Connor, 14-vjeēar, dhe vajzėn
biologjike Suri, 2-vjeēare.

“Eca nėpėr oborrin me borė dhe akull nė drejtim tė shtėpisė. Trokita nė
derė dhe Kate po e mbante Surin nė duar. Thash, ‘Ho ho ho! Tung Suri!
Tung Bella, Connor’. Por Suri nuk u mashtrua. Ajo mė shikoi dhe tha,
‘Jo, Babi, jo’.”, ka thėnė aktori pėr People.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cruise dėshton tė luajė rolin e Babadimrit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Tool Box :: VIP-
Kėrce tek: