oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Watson nė skijim pėr

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ThE.DiNNo
Anėtar 20%
Anėtar 20%


Numri i postimeve : 171
Vendii : N'PC
Registration date : 27/12/2008

Watson nė skijim pėr Empty
MesazhTitulli: Watson nė skijim pėr   Watson nė skijim pėr I_icon_minitimeSat Dec 27, 2008 1:32 pm

Aktorja Emma Watson do ta kalojė festėn e Krishtlindjeve duke skijuar sė bashku me familjen e saj.Ylli
i filmit “Harry Potter”, 18-vjeēare, thotė se ajo dhe familja e saj,
pėr festėn e Krishtlindjes nuk do ta ndotin shtėpinė, por do tė
udhėtojnė sė bashku pėr skijim, sport i cili ėshtė i preferuari i
aktores.

“Ėshtė njė udhėtim familjar. Tė gjithė do tė shkojmė atje larg pėr Krishtlindje. Vėrtet mė pėlqen skijimi”, ka thėnė aktorja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Watson nė skijim pėr
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Tool Box :: VIP-
Kėrce tek: