oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Jayden Smith dėshiron veturė pėr Krishtlindje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ThE.DiNNo
Anėtar 20%
Anėtar 20%


Numri i postimeve : 171
Vendii : N'PC
Registration date : 27/12/2008

MesazhTitulli: Jayden Smith dėshiron veturė pėr Krishtlindje   Sat Dec 27, 2008 1:33 pm

Djali i aktorit Will Smith, Jayden, i cili ėshtė duke ndjekur
hapat e babait, e din shumė mirė se ēfarė do tė dėshironte nga
Babadimri pėr Krishtlindje.
10-vjeēari ka thėnė se dėshiron
njė veturė dhe se nuk dėshiron tė presė deri nė moshėn 16-vjeēare, kur
edhe i lejohet ligjėrisht tė ngasė veturėn.

I pyetur se ēfarė do tė dėshironte si dhuratė pėr Krishtlindje, aktori
i ri ėshtė pėrgjigjur, “Hmmm, njė veturė. Por, njė tė vėrtetė ama”
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Jayden Smith dėshiron veturė pėr Krishtlindje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Tool Box :: VIP-
Kėrce tek: