oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Lohan: Unė dhe Britney kemi pėrjetuar shumė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ThE.DiNNo
Anėtar 20%
Anėtar 20%


Numri i postimeve : 171
Vendii : N'PC
Registration date : 27/12/2008

Lohan: Unė dhe Britney kemi pėrjetuar shumė Empty
MesazhTitulli: Lohan: Unė dhe Britney kemi pėrjetuar shumė   Lohan: Unė dhe Britney kemi pėrjetuar shumė I_icon_minitimeSat Dec 27, 2008 1:34 pm

Derisa tė gjithė po bėhen gati pėr Krishtlindje, Lindsay Lohan,
vazhdon tė japė komente dhe dėshiron qė tė gjithė ta dinė mendimin e
saj pėr ndonjė ngjarje ose person.
Aktorja e filmit “Mean
Girls” ka shkruar nė “My Space”, me ē’rast ka bėrė njė krahasim tė saj
dhe Britney Spearsit, duke thėnė se ata kanė pėrjetuar shumėēka nė
syrin e publikut.

“Mendoj se Britney Spears ka njė talent mahnitės dhe se ajo ka
pėrjetuar shumė gjėra, ngjashėm si unė nė sy tė tė gjithėve...dhe kjo
nuk ėshtė domosdoshmėrish njė gjė e keqe...”, ka shkruar aktorja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Lohan: Unė dhe Britney kemi pėrjetuar shumė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Tool Box :: VIP-
Kėrce tek: