oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Ari Haan, njė vit nė drejtimin e Pėrfaqėsueses shqiptare

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ThE.DiNNo
Anėtar 20%
Anėtar 20%


Numri i postimeve : 171
Vendii : N'PC
Registration date : 27/12/2008

Ari Haan, njė vit nė drejtimin e Pėrfaqėsueses shqiptare Empty
MesazhTitulli: Ari Haan, njė vit nė drejtimin e Pėrfaqėsueses shqiptare   Ari Haan, njė vit nė drejtimin e Pėrfaqėsueses shqiptare I_icon_minitimeSat Dec 27, 2008 1:36 pm

Trajneri Arie Haan ka mbushur 1 vit qė nga dita kur mori
drejtimin e Pėrfaqėsueses shqiptare. Teksa ka vizituar pėr herė tė
fundit Shqipėrinė pėr 2008-tėn, tekniku holandez e ka cilėsuar si tė
suksesshėm vitin e parė tė aventurės sė tij nė bankinėn kuqezi.
“Mund
tė them se ishte njė vit pozitiv. Pas vėshtirėsive nė fillim, mendoj se
tashmė skuadra ėshtė e konsoliduar. Nėse kėrkoja tė kisha nė
dispozicion 25 futbollistė, tani mund t’i kem ata. Po ashtu, rezultate
e fundit mund tė them se janė tė suksesshėm dhe na bėjnė optimistė pėr
tė ardhmen”, u shpreh Arie Haan, trajneri i Kombėtares shqiptare.

I pyetur se ēfarė i uron vetes dhe skuadrės shqiptare pėr vitin 2009,
Han ka thėnė se shpreson pėr tė tjera rezultate pozitive. “Dua t’i uroj
skuadrės shqiptare sa mė shumė rezultate pozitive nė tė ardhmen. E di
qė nuk do tė jetė aspak e lehtė, por ne duhet tė vazhdojmė rrugėn dhe
punėn qė kemi nisur. Pėr kėtė jam optimist. Po ashtu dua t’i uroj
gjithė shqiptarėve sa mė shumė tė mira nė vitin 2009”, vijoi ai.

Sfida e parė e Kombėtares shqiptare pėr vitin e ardhshėm do tė luhet nė muajin shkurt nė Maltė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ari Haan, njė vit nė drejtimin e Pėrfaqėsueses shqiptare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Tool Box :: Sporti-
Kėrce tek: