oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Lampard: Na mungon vetėbesimi nė Stamford Bridge

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ThE.DiNNo
Anėtar 20%
Anėtar 20%


Numri i postimeve : 171
Vendii : N'PC
Registration date : 27/12/2008

Lampard: Na mungon vetėbesimi nė Stamford Bridge Empty
MesazhTitulli: Lampard: Na mungon vetėbesimi nė Stamford Bridge   Lampard: Na mungon vetėbesimi nė Stamford Bridge I_icon_minitimeSat Dec 27, 2008 1:36 pm

Mesfushori i Chelseat, Frank Lampard, thotė se ata kanė humbur ndjenjėn e fitores tė cilėn e kishin pasur nė fushė vendore.Blutė
kanė njė rekord tė dobėt nė fushė vendore nė sezonin e ri dhe tė
zgjedhurit e trajnerit Luiz Felipe Scolari, tashmė kanė humbur 14 pikė
nė Stamford Bridge.

“Forma jonė nė fushė vendore ėshtė jo e mirė dhe ndeshja ndaj WBA ėshtė
ajo pėr tė cilėn duhet tė themi: ‘Ėshtė mirė tė rikthehemi nė formė’
dhe tė fitojmė tri pikė. Praktikisht nuk luajmė mirė nė fushė vendore
dhe ka disa arsye pėr kėtė”, thotė Lampard.

“Na mungon ca vetėbesimi tė jem i sinqertė. Fituam aq shumė ndeshje dhe
secilėn herė qė dilnim nė fushė thoshim: ‘Do ta fitojmė kėtė ndeshje’
pa marrė parasysh me kė luanim. Por tash nuk e kemi atė vetėbesim”,
shton anglezi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Lampard: Na mungon vetėbesimi nė Stamford Bridge
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Tool Box :: Sporti-
Kėrce tek: