oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Oddo: Bayerni njėra nga gjashtė skuadrat mė tė mira evropiane

Shko poshtė 
AutoriMesazh
plman
Anėtarė 0%
Anėtarė 0%


Male Numri i postimeve : 27
Age : 24
Vendii : vushtrri
Registration date : 08/09/2008

Oddo: Bayerni njėra nga gjashtė skuadrat mė tė mira evropiane Empty
MesazhTitulli: Oddo: Bayerni njėra nga gjashtė skuadrat mė tė mira evropiane   Oddo: Bayerni njėra nga gjashtė skuadrat mė tė mira evropiane I_icon_minitimeMon Sep 08, 2008 6:32 am

Mbrojtėsi i Milanit i huazuar te Bayern Munich, Massimo Oddo, ka shpjeguar arsyen e tij pse ka kaluar te bavarezėt dhe jo te Lyoni i Francės.
“Bayerni ėshtė njė skuadėr e cila gjithmonė ka qenė nė top-gjashtėshin e skuadrave mė tė mira nė Evropė, me njė traditė tė madhe, me fitore dhe me tituj”.

“Kam respekt edhe pėr Lyonin, mirėpo Bundesliga pėr mua ėshtė njė kampionat mė atraktiv sesa Liga e Parė e Francės”, ka thėnė ish-lojtari i Lazios.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Oddo: Bayerni njėra nga gjashtė skuadrat mė tė mira evropiane
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Tool Box :: Sporti-
Kėrce tek: