oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 ** Si ti Riparojmė fajllet e korruptume ne XP

Shko poshtė 
AutoriMesazh
diar.zz
Administrator
Administrator
diar.zz

Male Numri i postimeve : 164
Age : 29
Vendii : Vushtrri
Registration date : 05/09/2008

** Si ti Riparojmė fajllet e korruptume ne XP Empty
MesazhTitulli: ** Si ti Riparojmė fajllet e korruptume ne XP   ** Si ti Riparojmė fajllet e korruptume ne XP I_icon_minitimeMon Sep 08, 2008 9:24 am

Zhvillimi
(1) Hyrja
(2) Gjerat e nevojshme
(3) Mesimi


Hyrja

Ky tutorial eshte punu me qellim qe tu ndihmoj njerzve te cilet kanė probleme me fajllat
e corruptum, Ktu mund te mesojnė se si te riparojn ato fajlle shumė lehtė

Gjerat e Nevojshme
+ Windows XP si SO
+ Windows XP cd-en

Mesimi
+ Vendose Cd e Xp ne cd/dvd rom
+ Shko ne Start
+ Run
+ Tryse

Cito:

sfc /scannow
Pastaj do te filloj, dhe to ti riparoj te gjith fajllat e koruptuar ne windows XP
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://olti-net.tk/
 
** Si ti Riparojmė fajllet e korruptume ne XP
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Hacking :: Tutoriale-
Kėrce tek: