oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 »»» Si Te Ndryshojm TOOLBAR Dhe Te Vendosim FOTO Ne Internet Explorer «««

Shko poshtė 
AutoriMesazh
diar.zz
Administrator
Administrator
diar.zz

Male Numri i postimeve : 164
Age : 29
Vendii : Vushtrri
Registration date : 05/09/2008

»»» Si Te Ndryshojm TOOLBAR Dhe Te Vendosim FOTO Ne Internet Explorer ««« Empty
MesazhTitulli: »»» Si Te Ndryshojm TOOLBAR Dhe Te Vendosim FOTO Ne Internet Explorer «««   »»» Si Te Ndryshojm TOOLBAR Dhe Te Vendosim FOTO Ne Internet Explorer ««« I_icon_minitimeTue Sep 09, 2008 5:15 am

Shkoni :

Start > Run > shkrune gpedit.msc

Shkoni :

Configuration > Windows Settings > Internet Explorer Maintenance > Broswer User Interface

Clickoni dy her ne Broswer Toolbar Customizations

Selektoni ne Customize Toolbar Background Bitmap

Pastaj ne Browser e kerkoni foton te cilen doni

Clickoni OK__________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://olti-net.tk/
 
»»» Si Te Ndryshojm TOOLBAR Dhe Te Vendosim FOTO Ne Internet Explorer «««
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Hacking :: Tutoriale-
Kėrce tek: