oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Hughes: Loja jonė ėshtė e bukur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ThE.DiNNo
Anėtar 20%
Anėtar 20%


Numri i postimeve : 171
Vendii : N'PC
Registration date : 27/12/2008

Hughes: Loja jonė ėshtė e bukur Empty
MesazhTitulli: Hughes: Loja jonė ėshtė e bukur   Hughes: Loja jonė ėshtė e bukur I_icon_minitimeSat Dec 27, 2008 12:15 pm

Menaxheri i Manchester Cityt, Mark Hughes, mendon se djelmoshat
e ekipit tė tij kanė treguar mė tė mirėn nga vetja pas fitores 5-1 ndaj
Hull Cityt.
Robinho shkėlqeu me dy gola tė shėnuar, sa edhe
Felipe Caicedo. Craig Fagan shėnoi njė gol tė nderit pėr mysafirėt, por
Stephen Ireland u kundėrpėrgjigj pėr tė dėshmuar dominimin e vendasve.

“Kjo ėshtė ajo pėr tė cilėn kemi nevojė. Duhet t’i hapim hundėt para
golit. Kjo na qetėsoi dhe menjėherė loja jonė sulmuese ishte aq e mirė,
siē e kemi treguar kėtė vit. Siē duket, nė ballė tė golit loja jonė
ėshtė mjaft atraktive pėr t’u parė”, ka shtuar Hughes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Hughes: Loja jonė ėshtė e bukur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Tool Box :: Sporti-
Kėrce tek: