oLTi@NeT


Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

This forum is made by diAr.zz
Internet Caffe oLTi@NeT & diAr.zz
Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

Kryesore

 
Asnjė mesazh i ri

Apliko Pėr Staff

612Wed Jan 06, 2010 7:11 am
Admin Aplikoj !!!! ---

www.olti-net.tk

 
Asnjė mesazh i ri

Rregullat e Forumit

Nė kėtė forum gjenden rregullat e forumit ju duhet patjetėr ti lexoni ato.
11Fri Sep 19, 2008 3:32 pm
diar.zz RREGULLAT E FORUMIT
Asnjė mesazh i ri

Lajmrimet nga Staffi

Nė kėtė forum jan lajmėrimet nga stafi nėse stafi i oLT ` TM do tė tregoj diqka e tregon kėtu.
33Sun Sep 07, 2008 9:35 am
diar.zz Raportoni Linkat e Prisht.
Asnjė mesazh i ri

Ofrerta Te Ndryshme

Nė kėtė forum do tė ket oferta tė ndryshme qė bėhen nga antarėt e forumit por edhe nga stafi.
25Sat Nov 22, 2008 8:46 am
diar.zz [Ofert]Ofert per domaine co.cc

Tool Box

 
Asnjė mesazh i ri

Prezantohu

Nė kėtė forum mund tė prezentoheni qė tė njiheni mė mir me njėri tjetrin pėr tė kontaktuar mė mir.
614Sat Dec 27, 2008 1:06 pm
ThE.DiNNo pershendetje
Asnjė mesazh i ri

Pyetje Dhe Kerkesa

Nė kėtė forum mund tė kėrkoni ndonjė gjė apo tė pyetni pėr ndonjė problem ku mund tė ndihmoheni nga antarėt e forumit.
00
Asnjė mesazh i ri

Bisedė e Lirė

Nė kėtė forum mund tė bisedoni me njėri tjetrin si dhe tė luani lojra tė ndryshme nė pėrashtim tė fjalėve banale.
11Sun Sep 07, 2008 9:42 am
diar.zz Kuriozitete
Asnjė mesazh i ri

Sporti

Sporti - Forum shume i nxeht , forum debatesh si dhe kundershtim mendimesh ndermjet antareve te forumit lidhur me ndeshje te ndryshme ose me ngjarje te ndryshme sportive
2222Sat Dec 27, 2008 1:36 pm
ThE.DiNNo Lampard: Na mungon vetėbesimi nė Stamford Bridge
Asnjė mesazh i ri

Mėsohu se si

Nė kėtė forum mund tė mėsoni gjėra tė ndryshme qė janė jasht informatikės dhe pėrdorėn shpesh nė jetėn e pėrditshme.
68Tue Dec 08, 2009 7:04 am
driton-n Ndreq nje kuti prej letre [shpejt]
Asnjė mesazh i ri

VIP

Kėtu do te gjeni te reja nga muzika,aktrimi,moda etj...
3030Sat Dec 27, 2008 1:34 pm
ThE.DiNNo Wilkinson nuk pozon mė nudo
Asnjė mesazh i ri

Reklamo WebFaqen Tuaj

Kėtu reklamoni web faqėn tuaj, por para se tė postoni temėn lexoni rregullat.
22Sun Sep 14, 2008 11:26 am
diar.zz www.khg-crew.ws
Asnjė mesazh i ri

Sondazhe dhe Votime

Nė kėtė forum mund tė votoni dhe tė krijoni sondazhe pėr tema tė ndryshme.
210Thu Jan 14, 2010 3:40 am
besa a po ju pelqen Design i forumit. ?
Asnjė mesazh i ri

Shkolla dhe Mėsimi

Nė kėtė forum do tė diskutojm lidhur me lėndėt mėsimore , do tė qartesojmė shume tema qė ju nuk i keni kuptuar qartė nė shkollė. Ketu kemi degėt e veqanta pėr secilėn nga lėndėt mėsimore .. Gjithashtu kėtu mund tė kėrkoni qė nė tju ndihmojmė rreth detyrave tė juaja shkollore.
00

Hacking

 
Asnjė mesazh i ri

Tutoriale

Nė Kėtė forum mund tė gjeni dhe tė postoni tutoriale tė ndryshme qė janė nė botėn e hackingut.
7172Sat Jan 30, 2010 4:15 am
Admin Si tė bej folderin e tejdukshėm
Asnjė mesazh i ri

e-books / Libra

Kėtu do tė gjeni dhe postoni libra apo e-books qė tė mė soni tutoriale tė ndryshme
00
Asnjė mesazh i ri

Programe per hack

Hackingu pėrveq se bėhet nė mėnyra tė ndryshme aj mund tė bėhet edhe me anė tė programeve pėr hacking
1632Wed Jan 06, 2010 7:05 am
Admin Per me ja mshel msn ........
Asnjė mesazh i ri

Video Tutoriale

Nė kėtė forum do tė gjeni video tutoriale qė tė mėsoni mė qart tutorialet apo trikat.
00
Asnjė mesazh i ri

Raportoni Hackime

Kėtu raportoni ndonjė email,host(web) etj... qė e keni hackuar.
00
Asnjė mesazh i ri

CC - Credit Card

Nė kėtė do tė gjeni cc-ja tė ndryshme qė postohen nga antarėt e forumit
00

Tjera

 
Asnjė mesazh i ri

Msn Mesenger

Kėtu mund tė gjeni gjithqka rreth msn-.
1418Sat Dec 27, 2008 1:43 pm
ThE.DiNNo Windows Live Messenger 8.1
Asnjė mesazh i ri

Yahoo

Kėtu mund tė gjeni gjithqka rreth yahoo-s.
22Sat Dec 27, 2008 1:11 pm
ThE.DiNNo Sign Up for Yahoo
Asnjė mesazh i ri

mIRC

Kėtu mund tė gjeni gjithqka rreth mirc-it.
11Sat Dec 27, 2008 10:48 am
ThE.DiNNo Mirc Download
Asnjė mesazh i ri

Skype, AOL, AIM, ICQ

Mundeni te beni biseden mbi keto klientet qe kemi shkruar dhe mundeni te shkruani problemet e juaj qe keni.
55Sat Dec 27, 2008 1:14 pm
ThE.DiNNo Sign Up for AOL Mail
Asnjė mesazh i ri

Exploit's

Ketu do te gjeni Exploits me te Reja ne Scenen e Undergoundit informata dhe Source te Birucave reth gati gjith Temave per Exploit me Date te sakt dhe sqarim per funksionin e ti njeashtu keni edhe mundesi tjera.
00
Asnjė mesazh i ri

Cracks & Serials

Ketu nė kėt Forum mundeni tė beni kėrkesen pėr shum Cracks & Serials tė ndryshem. Por mundeni te gjeni dhe shum Seriale tė shum programeve qė jan postuar nga antaret, klikoni buttonin "Kėrko" para se tė postosh kėtu.
55Sat Dec 27, 2008 11:44 am
ThE.DiNNo ktu kqni licenca er programe te ndryshme

Warez

 
Asnjė mesazh i ri

Programe

Nė kėtė forum do tė gjeni dhe postoni programe apo software tė ndryshėm.
8283Thu Jan 22, 2009 8:25 am
mc.imi video converter ne 48 formate te ndryshme me licens
Asnjė mesazh i ri

Filma Shqip

Publikohet filma dhe seriale tė ndryshme ne gjuhen shqipe qė jan krijuar nga regjisor shqiptar.
00
Asnjė mesazh i ri

Filma Anglisht

Filma nga Hollywoodi publikohen tė gjitha ne ket rubrik kėtu.
00
Asnjė mesazh i ri

Lojra (Games)

Lojra te ndrsyhme do te postohen ketu si dhe cheats er lojra etj...
2932Sat Dec 27, 2008 1:07 pm
ThE.DiNNo MotoGP 2.!!
.Asnjė mesazh i ri

Counter Strike

1111Thu Sep 11, 2008 4:51 am
diar.zz sXe Injected 6.2
.Asnjė mesazh i ri

World Of Warcraft

55Thu Sep 11, 2008 4:55 am
diar.zz codes per warcraft

Gjuhet Programuese

 
Asnjė mesazh i ri

VisualBasic & VisualBasic.NET

Diskutime, Komente, Kode te ndryshme rreth Gjuhės Programuese VisualBasic & VisualBasic.NET
00
Asnjė mesazh i ri

PHP Scripts

Diskutime, Komente, Kode te ndryshme rreth PHP scripts.
00
Asnjė mesazh i ri

C / C++

00
Asnjė mesazh i ri

JAVA

Diskutime, Komente, Kode te ndryshme rreth Gjuhės Programuese JAVA
00
Asnjė mesazh i ri

Delphi / Pascal / ASM

Kėtu diskutoni pėr tė gjitha Gjuhėt Programuese tjera si p.sh. ASM, Delphi, Pascal, Cobol etj....
00

Sistemet Operative

 
Asnjė mesazh i ri

Microsoft Windows

Nė kėtė Forum marrin pjesė tė gjithė shfrytėzuesit e Windows -it qė kanė probleme me Windows apo me Produktet e ndryshme tė Microsoftit.
00
Asnjė mesazh i ri

Unix/Linux

00
Asnjė mesazh i ri

OS X & Mac

00

Design

 
Asnjė mesazh i ri

Photoshop World

34Thu Sep 11, 2008 4:15 am
diar.zz Photoshop Cs4 Full with crack
Asnjė mesazh i ri

Programe pėr Design

99Thu Sep 11, 2008 4:34 am
diar.zz AAA Logo 2008 ver. 2.10 + KeyGen
Asnjė mesazh i ri

Web-site pėr Design

33Thu Sep 11, 2008 4:36 am
diar.zz Caption.it
Asnjė mesazh i ri

Fonts

11Thu Sep 11, 2008 4:38 am
diar.zz 721 Retro Fonts & Dingbats

Templates

 
Asnjė mesazh i ri

Vbulletin Tempelates

00
Asnjė mesazh i ri

Phpbb Templates

00
Asnjė mesazh i ri

Template Monster

00
Asnjė mesazh i ri

Template Boxart

00
Asnjė mesazh i ri

Tjera

00
oLTi@NeT Forum powered by: diAr.zz Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 409 artikuj
Forumi ka 79 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri bomi
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 695 mė Sat May 16, 2009 4:21 am

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda :   [Administrator ]   [ Moderator ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur