oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Neville: Kurrė nuk dorėzohemi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ThE.DiNNo
Anėtar 20%
Anėtar 20%


Numri i postimeve : 171
Vendii : N'PC
Registration date : 27/12/2008

Neville: Kurrė nuk dorėzohemi Empty
MesazhTitulli: Neville: Kurrė nuk dorėzohemi   Neville: Kurrė nuk dorėzohemi I_icon_minitimeSat Dec 27, 2008 12:15 pm

Kapiteni i Manchester United, Gary Neville, ka lavdėruar
qėndrimin e tyre “kurrė mos u dorėzo”, pas fitores minimale nė ndeshjen
e djeshme ndaj Stoke Cityt.
“Gjithmonė e dimė se do tė
krijojmė njė shans dhe e dimė se sulmuesit tanė janė aq tė mirė sa ta
shfrytėzojnė atė shans. Kemi mėsuar tė qėndrojmė tė qetė, tė mos bėjmė
panik, dhe e bėmė atė”, ka thėnė Neville.

“Ishin tre pikė tė mėdha dhe mund ta shihni se sa tė rėndėsishme janė
me mėnyrėn e festimit tė golit”, ka shtuar kapiteni i Djajve tė Kuq.

Manchester United shėnoi fitore minimale ndaj Stoke Cityt me golin e vetėm tė shėnuar nga Carlos Tevez.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Neville: Kurrė nuk dorėzohemi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Tool Box :: Sporti-
Kėrce tek: