oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Wenger: LK nuk ėshtė e garantuar pėr asnjėrin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ThE.DiNNo
Anėtar 20%
Anėtar 20%


Numri i postimeve : 171
Vendii : N'PC
Registration date : 27/12/2008

Wenger: LK nuk ėshtė e garantuar pėr asnjėrin Empty
MesazhTitulli: Wenger: LK nuk ėshtė e garantuar pėr asnjėrin   Wenger: LK nuk ėshtė e garantuar pėr asnjėrin I_icon_minitimeSat Dec 27, 2008 12:20 pm

Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger, thotė se asnjėri prej
klubeve, ende nuk e ka tė garantuar vendin nė Ligėn e Kampionėve,
pėrfshirė kėtu edhe ekipin e tij.
Arsenali aktualisht
gjendet nė pozitėn e pestė tė tabelės sė Premierligės, dhe topēinjtė
sot kanė udhėtim tė vėshtirė nė Villa Park kundėr ekipit tė
papėrshtatshėm, Aston Villa.

“Nėse e shikoni mirė do tė shihni se nė Evropė nė 10 vitet e fundit nuk
ka shumė ekipe tė cilat ēdo vit janė aty”, ka thėnė Wenger.

“Milani kėtė vit luan nė Kupėn UEFA dhe nuk ėshtė nė Ligėn e
Kampionėve. Vitin e kaluar Bayern luante nė Kupėn UEFA, dhe ata nuk
janė klube mė me pak prestigj se katėrshja e Premierligės”.

“Unė besoj se ėshtė vėshtirė tė kualifikohemi ēdo vit. Por ende besoj
se mund ta fitojmė Ligėn e Kampionėve, pasi askush nuk mė ka lėnė
mbresa”, ka shtuar Wenger.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Wenger: LK nuk ėshtė e garantuar pėr asnjėrin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Tool Box :: Sporti-
Kėrce tek: