oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Cassidy shet miliona albume nga varri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ThE.DiNNo
Anėtar 20%
Anėtar 20%


Numri i postimeve : 171
Vendii : N'PC
Registration date : 27/12/2008

Cassidy shet miliona albume nga varri Empty
MesazhTitulli: Cassidy shet miliona albume nga varri   Cassidy shet miliona albume nga varri I_icon_minitimeSat Dec 27, 2008 1:19 pm

Kėngėtarja e ndjerė Eva Cassidy ka arritur njė rekord nė
Britani tė madhe duke shitur mė shumė se 3.5 milionė albume, 12 vjet
pas vdekjes sė saj.
Albumi i fundit i saj, “Somewhere” ėshtė
shitur nė 100.000 kopje nė Britani, duke zėnė vendine katėrt nė
top-listat e albumeve mė tė shitura.

Cassidy ka lansuar vetėm njė album sa ishte gjallė, ndėrsa pas vdekjes
sė saj janė lėshuar edhe dhjetė CD tė cilat pėrfshinin koncertet dhe
miksimet e kėngėve tė saj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cassidy shet miliona albume nga varri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Tool Box :: VIP-
Kėrce tek: