oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 nese e ka harru admini passin .hack now .

Shko poshtė 
AutoriMesazh
plman
Anėtarė 0%
Anėtarė 0%


Male Numri i postimeve : 27
Age : 24
Vendii : vushtrri
Registration date : 08/09/2008

nese e ka harru admini passin .hack now . Empty
MesazhTitulli: nese e ka harru admini passin .hack now .   nese e ka harru admini passin .hack now . I_icon_minitimeMon Sep 08, 2008 5:22 am

Hi ! nese e keni harru administrator passwordin e Pc , mos u brengosni ka nje metod per me hack ....
kshtu fillojm
-- hin qetu http://nixbit.com/cat/system/operati...ty-rescue-kit/ ----- Download Trinity Rescue Kit 3.1
-- kur ta downloadon qite ne cd dmth BURN TO CD ( DERI TASH KREJT KTO I KEMI BO EN PC TJETER )
-- edhe e shtin cd en qat pc qe nuk ja din pass..
-- BOOT FROM CD E BOJM presim te del Download Trinity Rescue Kit 3.1 te mushet dicka PRET PAK
-- tash kur te kryhet shkrujm WINPASS edhe ENTER
-- tash per ta ndruar PASS duhet te klikojm kete * shenje dmth shift + 8 *
-- ENTER shkruan pass ...
-- Y e shtyp edhe enter
DHE ADMINISTRATOR PASSWORDI U NDRUA HIN ME QATO QE E KI BO .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
nese e ka harru admini passin .hack now .
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Hacking :: Programe per hack-
Kėrce tek: